Start Pellet vs. Heizöl
Licencja Joomla!

Jeśli chcesz rozpowszechniać, kopiować lub modyfikować Joomla!, bardzo prosimy, zrób to na prawach i zasadach „Powszechnej Licencji Publicznej GNU” (zobacz tłumaczenie na język polski albo tutaj). Jeśli nie znasz tej licencji, może zechcesz przeczytać „Jak stosować niniejsze Warunki do Twoich nowych programów” oraz „Często zadawane pytania na temat GNU GPL”.

Licencją Joomla! zawsze była Powszechna Licencja Publiczna - GNU GPL.

Polskie wydanie Joomla!

Polskie wydanie Joomla! zawiera chronione prawem autorskim tłumaczenia przykładów z wydania oficjalnego oraz oryginalne opracowania. Dobór i układ prezentowanych treści również stanowi samoistny przedmiot ochrony prawnoautorskiej.

Logo JEDLWszystkie materiały w wydaniu polskim są również udostępnione na licencji Licencji Elektronicznej Dokumentacji Joomla!.

Oznacza to, że bez specjalnej zgody wydawcy można publikować te materiały jedynie w formie elektronicznej, zapewniając bezpłatny dostęp do ich formy źródłowej. Do opublikowanych materiałów lub materiału musi być dołączona nota mówiąca, że ma do nich zastosowanie Licencja Elektronicznej Dokumentacji Joomla! oraz musi być dołączony tekst licencji. Oczywiście, należy zachować wszelkie zawarte w materiałach noty o prawach autorskich, uwidaczniając je w sposób co najmniej tak wyraźny, jak oznaczenie własnych praw autorskich czy inne porównywalne oznaczenia prawno-autorskie.

Żadne postanowienie JEDL nie przyznaje nikomu prawa, by rozpowszechniać materiały w innym medium albo w jakiś inny sposób niż za pomocą medium elektronicznego. Nie można więc np. wykorzystać ich bez zgody wydawcy w czasopiśmie czy wydawnictwie książkowym.

Dysponentem praw własności jest Agencja Promocyjno-Wydawnicza "Zwiastun" - wydawca witryn Polskiego Centrum Joomla!.

W każdym przypadku, nawet jeśli wprowadzisz własne treści lub dokonasz modyfikacji, licencja i niniejsza informacja powinny być skopiowane w całości.

 

Gaste

Wir haben 2 Gäste online